Paleta wozów paszowych Intermix, obejmuje maszyny o pojemności już od 1 m3 do 20 m3, a na specjalne zamówienie nawet do 30 m3. W ofercie znajdują się zarówno wozy paszowe ze ślimakami pracującymi w układzie poziomym, jak i wozy pionowe oraz stacjonarne.

Jak podaje dystrybutor, do budowy paszowozów Intermix używa się markowych zachodnich komponentów, między innymi przekładnie Brevini (Włochy), układy hydrauliczne Brevini i Casappa (Włochy), systemy wagowe LC (Włochy). Wozy paszowe produkowane są pod indywidualne potrzeby i uwarunkowania gospodarstwa, z dopasowaniem „pod wymiar” budynków, w których będą pracować.

- Wozy paszowe Intermix, w tym wersje poziome, charakteryzują się najlepszą ceną na rynku, przy zachowaniu najwyższych standardów i markowości podzespołów. Kompletacja standard wozów Intermix jest bardzo bogata, obejmuje wyposażenie będące w innych markach za dopłatą, między innymi, własną niezależną hydraulikę, system wagowy z komputerem, hydrauliczną stopę podporową, hydrauliczną taśmę wysypową, przekładnię nawrotową, podest inspekcyjny ze składaną drabinką, zaczep uniwersalny góra-dół, podaje w oświadczeniu Master Agro.


Wozy paszowe Intermix objęte są 24 miesięczną gwarancją. Sprzedaż i serwis Intermix prowadzą punkty Master Agro na terenie całego kraju.