Hailey, której właścicielem jest Gen – Com Holstein Ltd., na World Dairy Expo 2012 najpierw uzyskała czempionat w kategorii krów 6-letnich i starszych podczas sobotniej wystawy krów rasy HF – International Holstein Open Show., a podczas finałowej gali została superczempionką. Oprócz liczych trofeów, nagrodą pieniężną za ten tytuł było 1500 dolarów.

Krowa już w ubiegłych latach nagradzana była na międzynarodowych wystawach. W 2011 na wystawie Royal Agricultural Winter Fair uzyskała tytuł drugiego superczempiona, jak również nagrodę za najlepsze wymię. W kategorii krów 5-letnich uzyskała pierwsze miejsce na wystawie Quebec International Fall Show, drugie miejsce na Quebec Expo oraz trzecia podczas International Holstein Show.

Hailey pochodzi z hodowli R&F Livestock and Chillieack Cattle Co., pochodzi po buhaju Braedale Goldwyn PB, a matką jest Mellholm Louie Hanah PB.  
Drugie miejsce podczas World Dairy Expo w Madison zajęła krowa rasy jersey Arethusa Response Vivid –ET, która wcześniej została superczempionem w swojej rasie podczas International Jersey Show – 3 paździenika, drugiego dnia wystawy World Dairy Expo. Vivid uzyskiwała również nagrody w ubiegłych latach, między innymi czempionat w kategorii krów 3-letnich na World Dairy Expo w 2011 r.

Vivid jest córką krowy Huronia Centruion Veronica 20J, superczempionki wystawy World Dairy Expo w 2006 roku, jak również drugiej superczempionki tej wystawy w 2004 roku. Ojcem Vivid jest buhaj Hollylane R response-ET.

Nagrodą pieniężną dla drugiej krowy wystawy było 1000 dolarów.

Poniżej film z finałowej gali: pokaz czempionów z poszczególnych kategorii oraz wybór superczempionek. Źródło: youtube.com; WorldDairyExpo