Buhaj Toystory z oferty CRI, doceniony przez producentów mleka na całym świecie, osiągnął poziom produkcji nasienia niespotykany w całej historii inseminacji bydła. Toystory padł pozostawiając na swoim koncie ponad 2,4 mln porcji nasienia.

Toystory, przedstawiciel rasy HF, urodził się w maju 2001 roku, na Farmie Mlecznej Mystic Valley w pobliżu Sauk City w stanie Wisconsin. Po raz pierwszy został zarejestrowany w księgach w kwietniu 2009 roku. W tym czasie Toystory, będący własnością CRI, dołączył do elitarnej grupy buhajów mających na swoim koncie milion porcji wyprodukowanego nasienia.

W maju 2011 roku pobił dotychczasowy światowy rekord 1,767 mln słomek, ustanowiony przez duńskiego buhaja Sunny Boy i tym samym uplasował się na pozycji światowego lidera. Ostatecznie podniósł poprzeczkę do znakomitego wyniku 2,415 mln porcji nasienia, które sprzedawane jest w 50 krajach na całym świecie.

Toystory dotarł do poziomu produkcji nasienia, który w historii może się już drugi raz nie powtórzyć. Wraz z postępem genetycznym rozwijającym się dziś w branży mleczarskiej poprzez technologie, takie jak ocena genomowa, możliwe jest, że żaden inny buhaj nigdy nie pokona jego rekordu.