Organizatorem XXVIII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz IX Ogólnopolskiej Wystawy Królików Rasowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Dwudniowa wystawa to promocja polskiego rolnictwa, podczas której wystawcy prezentują dorobek hodowlany i dobre praktyki z zakresu rolnictwa. Zostaną zaprezentowane nowoczesne rozwiązania technologiczne, bogata oferta handlowa, maszyny i urządzenia rolnicze. W ostatni weekend czerwca Agroarena w Szepietowie gości rolników krajowych i zagranicznych przedstawicieli agrobiznesu.

Wydarzenie wyróżnia się wysoką frekwencja zwiedzających, rekordową liczbą wystawców i doskonałą atmosferą. Wystawa Zwierząt Hodowlanych ma na celu ocenę i propagowanie osiągnięć hodowlanych, wyłaniając tym samym najpiękniejsze okazy zwierząt gospodarskich. Podczas Wystawy nie zabraknie również stoisk z rękodziełem i lokalną żywnością, konkursów i występów zespołów ludowych.

Wystawie Zwierząt Hodowlanych towarzyszą Dni z Doradztwem Rolniczym, które są okazją do skorzystania z kompleksowej oferty doradczej. Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość zapoznania się z dostępnością środków pomocowych i innowacyjnych rozwiązań w prężnie rozwijającej się strefie agro, co da szansę poczynienia trafnych inwestycji gospodarczych. Wydarzenie jest transferem wiedzy między rolnikami, doradcami, wystawcami, przedstawicielami świata nauki oraz instytucjami wspierającymi rolnictwo.

Na wystawie jest obecna również nasza redakcja, która będzie relacjonować wydarzenia z tego miejsca na portalu oraz w mediach społecznościowych.