Zdarzają się przypadki, szczególnie w przypadku pierwiastek, że po porodzie występuje bardzo niska produkcja siary, niewystarczająca na pierwszą, najważniejszą dawkę dla cielęcia. Bywa również, że wyprodukowana siara jest niskiej jakości, o niewielkim udziale immunoglobulin. W takich sytuacjach warto posiadać zamrożoną siarę dobrej jakości. Pytanie tylko w czy je przechowywać. Mogą to być w zasadzie zwykłe czyste plastikowe butelki, jednak zajmują one dość dużo miejsca.

Zadanie to może ułatwić produkt znajdujące się w ofercie firmy Can Agri, w postaci aluminiowych worków do przechowywania siary o pojemności 4 litrów. Opakowanie to umożliwia zamrażanie, podgrzewanie, jak również pasteryzację siary. Dzięki elastyczności nie zabiera dużo miejsca w zamrażarce.

Worki dostępne są jako samodzielny produkt lub w zestawie ze smoczkiem i sondą, które można nakręcić bezpośrednio na worek, uzyskując w ten sposób gotowy zestaw do pojenia cieląt. Pakiet można dodatkowo powiększyć o zestaw do napełniania oraz pokrowiec na torby do siary, utrzymujący temperaturę.