Spośród wystawionych 149 sztuk bydła mlecznego wyłoniono czempiony, wiceczempiony oraz superczempiony wystawy w 14 kategoriach. Sędzią głównym wystawy był Ken Proctor z Wielkiej Brytanii. Towarzyszyli mu Roman Januszewski i Krystian Korytkowski.

Zwierzęta nagrodzono w następujących kategoriach:

• Jałowice w wieku 10 – 11 miesięcy rasy polskiej holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czarno – białej:
- Czempion: Sasanka 100, o. Mccuthen (US), SK w Dobrzyniewie
- Wiceczempion: Gina, o. Frist PJP (FR), OHZ Lubiana

• Jałowice w wieku 12 – 13 miesięcy rasy polskiej holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czarno – białej:
- Czempion: Podkowa, o. Altagenuity (US), OHZ Lubiana
- Wiceczempion: Mecka 45, o. Monterey (US), OHZ „Garzyn”

• Jałowice w wieku 14 – 15 miesięcy rasy polskiej holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czarno – białej:
- Czempion: Dynia, o. Carlo (UK), OHZ „Garzyn”
- Wiceczempion: Sabrina 18, o. Atwood (CA), SK w Dobrzyniewie

• Jałowice w wieku 16 – 18 miesięcy rasy polskiej holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czarno – białej:
- Czempion: Hania, o. Superstyle (NL), OHZ „Garzyn”
- Wiceczempion: Fryda 776-3, o. Alta5G (US), „Fortune” Sp. z o.o., Cieszymowo

• Jałowice w wieku 16 – 18 miesięcy rasy polskiej holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czerwono – białej:
- Czempion: Osika, o. Roberto ET (PL), OHZ „Głogówek”
- Wiceczempion: Symphonia, o. Red Power (DE), OHZ „Głogówek”

• Jałowice w wieku 19 – 21 miesięcy rasy polskiej holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czarno – białej:
- Czempion: Flora, o. Goldday (NL), SK „Nowe Jankowice”
- Wiceczempion: Ema 18, o. Mascalese (IT), OHZ Osięciny

• Krowy w I laktacji rasy polskiej holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czarno – białej:
- Czempion: Maggie1, o. Windbrook (CA), Przedsiębiorstwo Rolniczo-Hodowlane „Gałopol”
- Wiceczempion: Sawa 11, o. Aftershock (US), SK w Dobrzyniewie

• Krowy w II laktacji rasy polskiej holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czarno – białej:
- Czempion: Alicja, o. Massey (US), OHZ Lubiana
- Wiceczempion: Ama II, o. Goldday (NL), OHZ w Kamieniu Ząbkowickim

• Krowy w III i dalszej laktacji rasy polskiej holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czarno – białej:
- Czempion: Drobka,o. Dobeman (US). OHZ Lubiana
- Wiceczempion: Haiti, o. Super (US), OHZ „Garzyn”

• Krowy w I laktacji rasy polskiej holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czerwono – białej:
- Czempion: Biba, o. Eter (DE), OHZ „Głogówek”
- Wiceczempion: Powolna, o. Enrico (DE), OHZ „Głogówek”

• Krowy w II i dalszej laktacji rasy polskiej holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czerwono – białej:
- Czempion: Komedia, o. Paxton Red (US), OHZ „Głogówek”
- Wiceczempion: Filomena 71, o. Lilac (NL), SK Prudnik

• Krowy rasy polskiej czerwonej
- Czempion: Perła, o. Brzost (PL), Jadwiga i Jan Litwin
- Wiceczempion: Prima, o. Promyk (PL), Jadwiga i Jan Litwin

• Krowy rasy jersey
- Czempion: Palma 46, o. Valentino (US), SK Michałów
- Wiceczempion: Jasność 98, o. Dj Zuma (DK), SK Iwno

• Krowy rasy simentalskiej
- Czempion: Sawanna, o. Walter (PL), Markowicz Ryszard
- Wiceczempion: Flamme, o. Mirco (DE), SK Pępowo

• Krowy rasy montbeliarde
- Czempion: Malta 2, o. Roki (PL), Zakład Rolny „Bas” Seńko Andrzej
- Wiceczempion: Fama 4, o. Roki (PL), Zakład Rolny „Bas” Seńko Andrzej

Wręczono również trzy tytuły superczempiona wystawy w następujących kategoriach:

• Jałowice: Hania, o. Superstyle (NL), OHZ „Garzyn”
• Krowy rasy PHF: : Drobka,o. Dobeman (US). OHZ Lubiana
• Krowy pozostałych ras mlecznych: Palma 46, o. Valentino (US), SK Michałów