Agencja Pegasus Public Relations przeprowadzi dla marki CEDROB PASZE kampanię edukacyjną mającą na celu poszerzenie wiedzy rolników – hodowców drobiu na temat wymogów żywieniowych w produkcji zwierzęcej.

Kampania przewiduje m.in. organizację cyklu spotkań będących fachowym źródłem informacji i praktycznych wskazówek dla rolników. Agencja będzie także odpowiedzialna za wydawanie i dystrybucję biuletynu adresowanego do mediów oraz współpracowników firmy CEDROB. W założeniu ma on stanowić nie tylko kompendium wiedzy niezbędnej dla każdego hodowcy drobiu, ale także platformę komunikacyjną – umożliwiającą wymianę doświadczeń i informacji. Kampanię edukacyjną wesprze swoim autorytetem wielu polskich ekspertów.

CEDROB PASZE to wysokiej jakości mieszanki paszowe dla drobiu i trzody chlewnej produkowane w jednej z najnowocześniejszych wytwórni pasz w Polsce – Wytwórni Pasz   w Gumowie, należącej do firmy CEDROB. Obiekt wyposażony jest, w pełni zautomatyzowane, dwie linie technologiczne do produkcji pasz sypkich i granulowanych, w suszarnie do zboża oraz nowoczesne laboratorium. Dzięki umieszczeniu higienizatorów w każdej linii produkcyjnej ograniczono do minimum obecność bakterii oraz grzybów w produkowanych paszach – tym samym gwarantując ich bezpieczeństwo dla spożywających je zwierząt. Nowatorskie rozwiązania, stała kontrola jakości, zarówno surowców do produkcji pasz, jak i produktów końcowych, oraz ścisła współpraca z ekspertami żywienia, lekarzami weterynarii oraz rolnikami w całej Polsce gwarantują najwyższą jakość produkowanych pasz. Już wkrótce planowane jest uruchomienie drugiego zakładu produkcyjnego w Raciążu. Nowa wytwórnia pasz wyposażona będzie w dwie linie produkcyjne o łącznej wydajności 60 t/h.