Milki CalFix jest to pasza o działaniu profilaktycznym przeciwko gorączce mlecznej, będącej wynikiem hipokalcemii. W przeciwieństwie do innych preparatów, Milki CalFiks powoduje zredukowanie dostępnego wapna przed porodem, co pobudza metabolizm i reguluje gospodarkę wapniową po ocieleniu. Przy przechodzeniu przez jelita nadmiar wapnia wiązany jest przez kwas fitynowy, co zmniejsza jego wchłanianie. Dodatkową zaletą jest dobra smakowitość paszy, przez co chętnie pobierana jest przez zwierzęta.

CreAmino jest to kwas guanidynooctowy, będący prekursorem kreatyny wytwarzanej naturalnie w organizmie, odgrywającej znaczącą rolę w metabolizmie energetycznym mięśni. Produkt prowadzi do ustabilizowania i poprawy wyników u intensywnie żywionych brojlerów, których pasza nie zawiera dodatków pochodzenia zwierzęcego.

Nuklospray Yoghurt to suplement diety dla prosiąt ssących o konsystencji jogurtu. Jego skład można porównać do preparatów mlekozastępczych, jednak różni się dodatkiem zmodyfikowanej skrobi, która zwiększa jego lepkość. Wpływa pozytywnie na chęć pobierania paszy oraz ułatwia przestawienie na pokarm stały.