Firma Dramiński obchodzi jubileusz 25-lecia, istnieje od 11 maja 1987 roku. Przez okres 25 lat niewielkie przedsiębiorstwo rodzinne przekształciło się w jednego z największych producentów profesjonalnych urządzeń dla rolnictwa, weterynarii oraz medycyny ludzkiej.

- Miałem wizję stworzenia firmy, która produkowałaby urządzenia elektroniczne dla rynku rolniczego i weterynaryjnego – powiedział podczas oficjalnego spotkania z okazji 25-lecia firmy, właściciel Janusz Dramiński.

Elektronika w rolnictwie to pierwszy obszar specjalizacji firmy, zajmuje się projektowaniem, produkcją i serwisem wilgotnościomierzy do ziarna, detektorów ciąży, rui, stanów przedklinicznych mastitis oraz wysoce wyspecjalizowanych, przenośnych ultrasonografów dla zwierząt oraz ludzi.

Obecnie firma Dramiński to jeden z liderów w dziedzinie komputerowej i mobilnej ultrasonografii na świecie. W gamie produktów znajduje się ponad 30 urządzeń dedykowanych dla rolników, hodowców, lekarzy weterynarii i lekarzy medycyny ludzkiej.

Firma posiada sieć wyspecjalizowanych dystrybutorów na każdym kontynencie. - Sukces małych firm zależy od marzeń o ich wielkości – powiedziała podczas uroczystości Małgorzata Dramińska-Wiktorowicz, kierująca działem handlowym.

Dramiński prowadzi sprzedaż na terenie całego kraju oraz eksportuje swoje urządzenia do ponad 60 państw znajdujących się na wszystkich kontynentach. W ciągu ostatnich lat zostało przeszkolonych ponad 40 dystrybutorów, którzy reprezentują firmę Dramiński w swoich krajach.