Firma powstała w Holandii, a w Polsce funkcjonuje już od 25 lat. Jubileusz odbył się w Hotelu Narvil w Serocku, pod Warszawą. Firma zaprosiła do wspólnego świętowania klientów, z którymi współpracuje od wielu lat. Galę, która miała miejsce w czwartkowy wieczór, poprowadził Tomasz Kammel. Podczas części oficjalnej nie zabrakło również przemówienia Prezesa Zarządu Marcina Galińskiego, który opowiedział o początkach Trouw Nutrition Polska, osiągnięciach, ale także o planach na przyszłość.

Jedną z niespodzianek był krótkometrażowy film, w którym znalazły się wypowiedzi pracowników Trouw Nutrition Polska, także tych, którzy pracują w firmie już od przeszło 20-tu lat. Po oficjalnych przemówieniach nadszedł czas na część rozrywkową, którą był koncert jednego z najlepszych w Polsce zespołów coverowych - Drugi Tydzień. Na tym jednak nie koniec. Ostatnią niespodzianką wieczoru był koncert jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej - zespołu Bajm.

W piątek od rana czekały na gości różne atrakcje, przede wszystkim ruchowe. Hotel Narvil i tereny wokół niego idealnie wpasowują się w promowanie aktywności, dzięki którym Goście mogli zażyć ruchu oraz zrelaksować się w otoczeniu natury.