Spotkania dla producentów trzody stały się tradycją naszych konferencji. W tym roku już po raz trzeci zaprosimy rolników wyspecjalizowanych w tej gałęzi rolnictwa do wspólnej debaty na temat przyszłości branży, szans jej rozwoju i największych zagrożeń. Nie może w niej zabraknąć tak aktualnych tematów, jak walka z afrykańskim pomorem świń, dramatycznie niska opłacalność produkcji żywca czy rozwój współpracy pomiędzy rolnikami a podmiotami skupującymi.

Tradycyjnie już spotkanie będzie okazją do wzajemnej wymiany poglądów i dyskusji z ekspertami. Do udziału w debacie zaproszeni zostali między innymi przedstawiciele resortu rolnictwa, służb weterynaryjnych, organizacji branżowych, a także świata nauki.

W trakcie spotkania dowiemy się również, jak wygląda bioasekuracja duńskich ferm trzody oraz jak dostosować żywienie świń do najnowszych trendów.

Wszyscy producenci świń będą mogli uzyskać indywidualną poradę w zakresie profilaktyki zdrowotnej swojego stada, a także optymalnego zarządzania. Na specjalnie przygotowanym stanowisku eksperckim swoją wiedzą będzie się dzielił lek. wet. Paweł Wróbel, specjalista od chorób świń.

Już dziś zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji online lub telefonicznej >>> Zarejestruj się