RAGT Semences to firma z ponad 100 letnimi tradycjami. 30 lat działalności w Polsce. Hodowla RAGT to pszenice ozime, rzepak ozimy, kukurydza ziarnowa i kiszonkowa, jęczmień jary, soja, słonecznik oraz rośliny poplonowe. Odmiany dostosowane dla polskiego rolnictwa.

RAGT DEMO Kujawy

Już 14 czerwca będziemy mieli okazję spotkać się na polu należącym do rodzinnego gospodarstwa współpracującego od lat z firmą RAGT. Spotkamy się przy drodze krajowej w Markowicach koło Inowrocławia w woj. kujawsko-pomorskim. Na miejscu będzie można obejrzeć 15 odmian pszenicy ozimej, 8 odmian rzepaku ozimego i 10 odmian kukurydzy, pochodzących od hodowcy z dużym udziałem i renomą na polskim rynku.

- Nasza wieloletnia współpraca z gospodarstwem owocuje obustronnym doświadczeniem i przyjacielskimi relacjami pomiędzy partnerami biznesowymi. Przygotowaliśmy hektarowe poletka, prowadzone w normalnej dla gospodarstwa agrotechnice, gdzie prezentujemy zarówno odmiany o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i tegoroczne nowości. Jest to doskonała okazja, aby zobaczyć, jak nasze odmiany sprawdzają się w praktyce – mówi Mateusz Hachuła z firmy RAGT.