Uroczystość rozpoczęła się od zwiedzania wciąż rozbudowującego się zakładu. Poszczególne grupy gości mogły zapoznać się z technologią i budową najnowocześniejszego w kraju kompleksu malarni z malowaniem kataforetycznym KTL, proszkowym i natryskowym.
Na placu ekspozycyjnym ustawiona została cała plejada produktów firmy, w tym szereg nowości, które dopiero zeszły z linii produkcyjnych. W trakcie wycieczki cała produkcja pracowała pełną parą. Goście mogli obserwować procesy technologiczne, pracę maszyn i ludzi.

Kolejnym punktem programu było oficjalne przywitanie przez Prezesa Jacka Kucharewicza połączone z prezentacją filmu jubileuszowego zrealizowanego na okoliczność 20-lecia. Był także czas kiedy to goście mieli okazję pogratulować dla Państwa Jacka i Katarzyny Kucharewiczów licznych sukcesów odnoszonych w latach minionych oraz życzyć kolejnych.

Ważnym momentem było wręczenie dla wieloletnich pracowników firmy przez Wicemarszałka Województwa Podlaskiego Mieczysława Baszkę odznaczeń Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Zasłużony dla Rolnictwa”.

W miłej atmosferze uczestnicy imprezy mogli przejść do kolejnej atrakcji wieczoru, którą był Kabaret Koń Polski.

Po części oficjalnej nastał czas uroczystej kolacji i biesiady do białego rana połączonej z pieczeniem dzika. Wieczór uświetnił muzyką zespół Ewa Bend.  

   

źródło: Metal-Fach/farmer.pl

fot. K.Hołownia/Metal-Fach