- Na każde targi staramy się stworzyć ciągnik w specjalnym wykonaniu. Część ze zwiedzających targi w tym roku, tak naprawdę nie wierzy, że jest to dobrze wyposażony Farmtrac 7110 DT – mówi Piotr Kalinowski z firmy Farmtrac.

Maszyna wyróżnia się przede wszystkim specjalnym lakierowaniem - maska oraz nadkola są pomalowane na kolor czarny metalik. Poza tym wszystkie drobne elementy (np. wloty w masce) mają lakier imitujący złoto. Tego samego koloru jest również osłona tłumika oraz pokrywa przedniego obciążnika montowanego na TUZ.

W wyposażeniu ciągnika znalazły się również koła bliźniacze z oponami Mitas i felgami w kolorze srebrnym. Ponadto szyby kabiny ciągnika są lekko przyciemnione. W ciągniku Farmtrac 7110 DT Vip Edition znalazł się również bogaty pakiet oświetlenia roboczego LED.

Wewnątrz kabiny znajdziemy m.in. koło kierownicy wykonane z prawdziwego drewna, monitor połączony z kamerą wsteczną, skórzany fotel pasażera czy układ nawigacji satelitarnej firmy Trimble.

- Mimo, że maszyna została stworzona na potrzeby tych targów, jeśli będą zapytania, w takiej wersji będzie można oczywiście ją kupić – podsumowuje Kalinowski.