Dotychczas w ramach Kubota Tractor Show prezentowane były ciągniki z maszynami do zbioru zielonek oraz maszyny komunalne. Natomiast w ramach rozpoczynającej się serii prezentacji japoński producent po raz pierwszy zaprezentuje traktory zagregowane z maszynami służącymi do uprawy gleby.

Podczas jesiennej odsłony Kubota Tractor Show zobaczymy więc pomarańczowe ciągniki z pługami, agregatami, bronami, opryskiwaczami i innymi maszynami pomocnymi w uprawach.

Dużą uwagę powinny przyciągnąć także najnowsze traktory z serii M7001 – najmocniejsze i najwydajniejsze konstrukcje w ofercie japońskiego producenta, o mocy od 130 do 170 KM. Oprócz najnowszej serii ciągników nie zabraknie również maszyn dobrze już znanych rolnikom czyli ciągników z serii M oraz MGX, czyli traktorów o mocach od 66 do 140 KM.

- Z racji poszerzenia oferty o ciągniki dużej mocy postanowiliśmy zorganizować Kubota Tractor Show pokazujący jak sprawują się nasze maszyny w pracach typowo uprawowych. Nowe traktory z serii M7001 dzięki magistrali ISOBUS oferują szerokie możliwości współpracy z wieloma wymagającymi maszynami towarzyszącymi. Będzie to doskonała okazja do zaprezentowania pełnego spektrum możliwości, jakie oferujemy obecnie w segmencie uprawowym – mówi Andrzej Sosiński, Menedżer ds. Marketingu marki Kubota.

Oprócz szansy zapoznania się z japońskimi maszynami, podczas cyklu spotkań Kubota Tractor Show goście będą mieli możliwość ich przetestowania. Dla odwiedzających przygotowane zostaną ponadto upominki oraz poczęstunek.

Terminy nadchodzących pokazów oraz ich lokalizacje można znaleźć na stronie www.kubotatractorshow.pl oraz na profilu marki Kubota na Facebooku.