Zupełną nowością jest seria 2 Landini. Ciągniki tej serii zastępują typoszereg Mistral i na początku będą dostępne tylko w wersji platformowej ale w późniejszym okresie planowane są również wersje z kabiną.

Seria 2 dostępna będzie w konfiguracji standardowej i nowej konfiguracji "GE", która została przeprojektowana tak aby osiągnąć wysokość platformy o 95 mm niższą niż w modelach Mistral. W rezultacie ma to zapewnić większą wydajność w zadaniach, w których istnieją ograniczenia co do wysokości i szerokości, takich jak tunele foliowe czy szklarnie.

Seria obejmować będzie trzy modele napędzane silnikami Yanmar o mocach od 44 do 55 KM i oznaczeniach odpowiednio 2-045, 2-050, 2-060 STD lub GE.

Kolejną nowością w ofercie włoskiego producenta będą także ciągniki serii 4D. Modele te mają poprawić osiągi znanego już użytkownikom typoszeregu Technofarm. Obejmować będą ciągniki z napędem na 2 lub 4 koła, a na początek dostępne będą tylko w wersji bez kabiny ale planowane jest także wprowadzenie w późniejszym okresie modeli z fabryczną kabiną.

Gama będzie obejmować 4 modele o mocach od 64 do 76 KM, jeden z silnikiem Perkins o oznaczeniu 4-075D, a pozostałe ciągniki o oznaczeniach 4-060D, 4-070D, 4-080D będą dostępne z silnikami Deutz.

Ciągniki Landini 4D będą dostępne z 3 lub 4 zakresowymi skrzyniami biegów (opcjonalnie przekładnia pozwalająca na poruszanie się z prędkością od 300 m/h). Ponadto maszyny z napędem na wszystkie koła posiadać będą elektrohydraulicznie załączany napęd.

Układ hydrauliczny serii 4D stanowić będzie pompa o wydajności 45 l/min. a tylny podnośnik będzie mógł unieść 3,4 t.