Tak jak podczas przedniej edycji targów Agritechnica tak i teraz koncern AGCO zadbał o to by wszystkie należące do niego marki były dobrze wyeksponowane. Maszyny Massey Ferguson zajmowały mniej więcej jedną trzecią hali, zaś prawdziwymi perełkami były oczywiście nowe kombajny serii Ideal.

 Czerwone ciągniki w wersji specjalnej „S”

 W dalszej części poświęconej produktom firmy Massey Ferguson, błyszczały inne ciekawe i nowe produkty jak chociażby nowa, specjalna seria S - najbardziej rozbudowana możliwość konfiguracji, wszystkie elektroniczne nowinki, systemy rolnictwa precyzyjnego oraz efektowne wzornictwo. To główne cechy jakie można by przypisać ciągnikom, które w oznaczeniu otrzymują magiczną literkę „S”. A jest ich całkiem sporo (4 serie) bowiem, specjalizacja obejmuje modele od MF 5709 S o mocy 95 KM aż po MF 8740 S z potężnym silnikiem AGCO Power 400 KM.

W ciągnikach MF położono duży nacisk na to aby we wszystkich nowych maszynach poprawić komfort pracy oraz jej efektowność bez psucia tego co było dobre. Nowe linie produktowe S oraz seria globalna, o której można poczytać na portalu Farmer.pl mają zapewnić jak najlepsze dopasowanie się do wymagań rolników.

https://www.instagram.com/p/BbcwvWag0Qj/?taken-by=farmer.pl

 MF 5700 z przekładnią Dyna 4

 Zaprezentowana całkiem niedawno globalna seria 5700, została wzmocniona przez nowych silnych graczy, ciągniki: MF5708 o mocy 85 KM i MF5709 o mocy 95 KM. Oba modele będą wyposażone w zmodernizowaną przekładnię Dyna-4 w standardzie. Na liście wyposażenia dodatkowego pojawi się nowa opcja w postaci komfortowego zawieszenia kabiny.

https://www.instagram.com/p/BbeBwzNAJHb/?taken-by=farmer.pl

 Ciągniki specjalistyczne MF 3700

 Zaprojektowane do pracy w sadach, ogrodach oraz winnicach ciągniki serii MF 3700 w wersjach V, S,F,GE oraz WF to kolejna nowość w ofercie Massey Fergusona. Szerokości maszyn (w zależności od wersji) wahają się od 1,1 do 2,2 metra, zaś modele WF zostały dodatkowo specjalnie obniżone aby ułatwić pracę na znacznych pochyłościach.

 Nowa ładowarka TH.7030

Trzy tony udźwigu i zasięg podnoszenia na poziomie 7 metrów, to główne cechy nowej ładowarki TH.7030, która będzie stanowiła nową pozycję w segmencie maszyn sub-kompaktowych Massey Fergusona.