Już wkrótce dzięki zawartemu właśnie partnerstwu John Deere z Kramp portfolio części oferowanych przez dealerów amerykańskiego koncernu zostanie znacznie rozszerzone. U dealerów, a także online będziemy mogli zamówić już nie tylko części z dystrybucji John Deera, ale także pełen asortyment szerokiej oferty firmy Kramp.

Przypomnijmy, że firma Kramp to potentat w dziedzinie dystrybucji części zamiennych m.in. w rolnictwie, leśnictwie, ogrodnictwie oraz wszystkiego, czego możemy potrzebować w warsztacie i gospodarstwie rolnym. Obecna na rynku polskim od wielu lat dynamicznie rozwija sieć dystrybucji dzięki magazynowi w Modle Królewskiej pod Koninem.

Jak mówi Mariusz Zieliński, kierownik wsparcia technicznego klienta w John Deere Polska:

- Naszym celem jest rozszerzenie obsługi posprzedażowej dla klientów John Deere, ale również dla klientów flot mieszanych – wielomarkowych. Portal ExtraParts umożliwia klientom dostęp do ponad 350 000 części przeznaczonych dla maszyn rolniczych marek innych niż John Deere z zakresu produkcji roślinnej, zwierzęcej, leśnej i ogrodniczej, a także wyposażenia warsztatów.

– Warto też dodać, że pracownicy dealera dysponują szeroką wiedzą techniczną i tym samym są w stanie doradzić klientowi w sprawach innych niż związane z maszynami John Deere. Chcemy też, by nasi klienci mieli możliwość wyboru poziomu kosztów, z jakimi chcemy się zmierzyć przy naprawie czy eksploatacji maszyn w zależności od ich wieku i zużycia – kończy Mariusz Zieliński.

W portfolio części oferowanych przez John Deere i Kramp znajdują się wszystkie wiodące marki, takie jak: Case IH , New Holland, Claas, Deutz-Fahr, najważniejsze marki pras, innych maszyn czy urządzeń.

Części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych znajdziesz na portalu gieldarolna.pl