W czerwcu na przetargach organizowanych przez Agencję Mienia Wojskowego znalazły się między innymi ciągniki rolnicze Ursus, samochody ciężarowe, dostawcze, terenowe, przyczepy rolnicze, cysterny, czy chociażby quady. Na ile wyceniony został sprzedawany sprzęt?

Przetargi - kiedy i gdzie?

W czerwcu zaplanowane są 3 przetargi, na których Agencja Mienia Wojskowego będzie chciała sprzedać sprzęt z demobilu. W poniższej tabeli zamieszczamy najważniejsze informacje o każdym z nich.

Lokalizacja przetargu OR AMW w Poznaniu OR AMW w Zielonej Górze OR AMW w Lublinie
Adres ul. Dojazd 30 ul. Zjednoczenia 104 ul. Łęczyńska 1
Data przetargu 14.06 23.06 23.06
Godzina rozpoczęcia 12:30 10:00 13:00

Czego spodziewać się na przetargu?

Na ogół maszyny i urządzenia oferowane przez wojsko w przetargach charakteryzuje się dość atrakcyjną ceną. Warto jednak pamiętać, że po pierwsze: ceny wyrażone są w wartościach netto, a po drugie są to ceny ofertowe, które w drodze przetargu mogą wzrosnąć w czasie licytacji.

Niestety najczęściej zamieszczone przez AMW zdjęcia sprzedawanego sprzętu prezentują bardzo słabą jakość oraz w bardzo ograniczonym stopniu ukazują stan wizualny konkretnej maszyny, lub przedmiotu.

Na szczęście sprzedawane ruchomości można obejrzeć przed przystąpieniem do przetargu, jednak weryfikacja samego stanu technicznego jest wówczas mocno ograniczona.

A co konkretnie będziemy mogli nabyć od AMW w czerwcu? Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Szeroki wybór maszyn rolniczych znajdziecie na Giełdzie Rolnej.