Licytacje sprzętu wycofanego ze służby wojskowej cieszą się wśród naszych Czytelników sporym zainteresowaniem. Nie inaczej powinno być tym razem, gdzie wśród oferowanych ruchomości natrafimy na ciekawe propozycje. Czy ceny wyprzedawanego sprzętu są adekwatne do jego stanu? Oceńcie sami.

Już 26 sierpnia 2022 r. Oddział Regionalny AMW w Warszawie organizuje przetarg, który odbędzie się o godzinie 12:00 przy ul. Chełmżyńskiej 9 w Warszawie.

Czy liczyć na okazje?

Na ogół maszyny i urządzenia oferowane przez wojsko w przetargach charakteryzuje się dość atrakcyjną ceną. Warto jednak pamiętać, że po pierwsze: ceny wyrażone są w wartościach netto, a po drugie są to ceny ofertowe, które w drodze przetargu mogą wzrosnąć w czasie licytacji.

Niestety najczęściej zamieszczone przez AMW zdjęcia sprzedawanego sprzętu prezentują bardzo słabą jakość oraz w bardzo ograniczonym stopniu ukazują stan wizualny konkretnej maszyny, lub przedmiotu.

Na szczęście sprzedawane ruchomości można obejrzeć przed przystąpieniem do przetargu, jednak weryfikacja samego stanu technicznego jest wówczas mocno ograniczona.

A co konkretnie będziemy mogli nabyć od AMW w drugiej połowie sierpnia? Zapraszamy do obejrzenia galerii!