Appareo Systems specjalizuje się w badaniach, rozwoju, projektowaniu i produkcji technologii, która wykorzystuje sztuczną inteligencję, mechatronikę i innowacyjną elektronikę zaprojektowaną w celu zapewnienia dodatkowej wartości dla klienta.

Krok w kierunku nowych technologii

Rozwiązania dostarczane przez Appareo koncentrują się na urządzeniach i systemach komunikacyjnych, monitorujących, wykrywających, śledzących i kontrolujących wykorzystywanych w branży rolniczej i lotniczej, a także w innych branżach terenowych.

- Appareo stworzyło światowej klasy organizację o wyjątkowych możliwościach rozwiązywania bardzo złożonych problemów klientów w nowych obszarach technologicznych — powiedział Eric Hansotia, prezes i dyrektor generalny AGCO.

Jego zdaniem inteligentne rozwiązania pozwolą klientom marek wchodzących w skład koncernu AGCO na zmaksymalizowanie rentowności prowadzonych gospodarstw.

Z zapewnień AGCO wynika również, iż koncern zamierza zatrzymać zespół Appareo oraz kontynuować swoją działalność w Fargo w Północnej Dakocie i w Paryżu.

Oficjalnie przejęcie Appareo ma zostać zamknięte jeszcze w styczniu 2022 r.

Szeroki wybór maszyn rolniczych znajdziecie na Giełdzie Rolnej.