Przez ostatnie 10 lat Agroperfekt był dilerem ciągników marki Valtra produkowanych przez koncern AGCO. Jak podkreśliła w oficjalnym komunikacie firma Agroperfekt, do rezygnacji ze sprzedaży ciągników Valtra został zmuszona w związku z reorganizacją dystrybucji marek AGCO. Warunkiem przedłużenia umowy dilerskiej była rezygnacja ze sprzedaży maszyn marek nienależących do koncernu, których firma z Kisielic była do tej pory  dystrybutorem (Pöttinger, McHale, Joskin, Krukowiak czy Maschio-Gaspardo.

Wyżej wspomniane warunki były nie do zaakceptowania. Tak więc od pierwszych dni lutego firma Agroperfekt została dilerem ciągników marki Steyr. Oczywiście co podkreśliła firma z Kisielic, wszyscy którzy do tej pory zakupili ciągniki Valtra mogą liczyć na pełną pomoc i obsługę na najwyższym możliwym poziomie.

Firma AgroPerfekt Sp. z o.o. będzie świadczyła pełen zakres usług sprzedaży i serwisu w województwie warmińsko-mazurskim i północnej części województwa mazowieckiego. Obecnie firma posiada dwa oddziały – w Kisielicach (okolice Grudziądza) i w Działdowie (okolice Mławy).

Wejście na rynek z ofertą ciągników marki Steyr to dla nas nowe wyzwanie, jesteśmy jednak na nie gotowi. Chcemy wzmocnić pozycję marki Steyr poprzez poprawę dostępności produktów i wzrost jakość obsługi – mówi Grzegorz Jankowski, prezes firmy AgroPerfekt Sp. z o.o.

-Dla dotychczasowych i nowych klientów oznacza to zwiększenie liczby ciągników marki Steyr dostępnych „od ręki” oraz wzrost jakości świadczonych usług w obszarze handlowym, jak i serwisowym” – dodaje.

Na rynku maszyn rolniczych firma AgroPerfekt funkcjonuje od ponad 10 lat. Historia firmy rozpoczęła się w 2007 r. wraz z otwarciem pierwszego punktu dystrybucji w Kisielicach. W 2011 r.d do poszerzona została działalność firmy o punkt sprzedaży zlokalizowany w Działdowie przy ulicy Grunwaldzkiej. Poza sprzedażą maszyn, części i zaawansowanym serwisem, firma zajmuje się także świadczeniem usług rolniczych.