Firma Agrotechnika Krzysztof Laszuk z siedzibą główną w Ciciborze Dużym działa  na rynku od 2000 r. dostarczają rolnikom z południowego Podlasia i północnej Lubelszczyzny pełną linię maszyn rolniczych, do pielęgnacji terenów zielonych, części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych. ofertę firmy uzupełnia także zaplecze serwisowe z doświadczonymi mechanikami.

Od pierwszego lipca 2022 r. do oferty firmy została wprowadzona paleta ciągników i kombajnów zbożowych marki Deutz-Fahr. Przypomnijmy tylko, że do tej pory Agrotechnika była autoryzowanym dealerem marki John Deere. Współpraca została rozwiązana w wyniku restrukturyzacji sieci dealerskiej John Deere związanej m.in. z konsolidacją punktów dealerskich marki.

-Już dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w siedzibie głównej w Ciciborze Dużym. Firma prowadzi także oddział w Łukowie. Wkrótce do dyspozycji klientów oddany zostanie nowy punkt w Siemiatyczach – mówi Krzysztof Laszuk, właściciel firmy Agrotechnika.

Krzysztof Laszuk, właściciel firmy Agrotechnika (z lewej) oraz Robert Brzozowski, dyrektor SDF Polska, fot. SDF
Krzysztof Laszuk, właściciel firmy Agrotechnika (z lewej) oraz Robert Brzozowski, dyrektor SDF Polska, fot. SDF

- Korzystając z doświadczeń płynących z wieloletniej działalności, staramy się dostarczać naszym klientom odpowiednie produkty w odpowiednim momencie - wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Ponieważ wiemy, że właśnie to się liczy. Przyszłość działalności zależy od wydajności, sprawności, wygody i satysfakcji z użytkowania naszych maszyn – dodaje Laszuk.