Uczestnicy Akademii mają możliwość zapoznania się z maszynami John Deere. Specjaliści wprowadzają gości w tajniki budowy ciągników, ładowaczy i pras, a następnie jest czas na przejazd zestawami maszyn, np. ciągnikiem 5090R z ładowaczem czołowym 583 lub 6534 z prasą 854.

Ciągniki 6930 Premium i 8345R są wyposażone w satelitarne systemy prowadzenia (odpowiednio: AutoTrac Universal 200 i AutoTrac).
Premierową odsłonę podczas Akademii ma natomiast ciągnik najnowszy, pochodzący z „rodziny” serii 5 – 5065E. Ten model był prezentowany po raz pierwszy na targach Agrotech w Kielcach w wersji bezkabinowej. Podczas Akademii John Deere klienci zobaczą go po raz pierwszy z kabiną.

Akademii Polowej towarzyszą przedstawiciele John Deere Credit, którzy służą pomocą w doborze finansowania maszyn, John Deere Lubricants prezentujący gamę olejów i środków smarnych John Deere, a także Trelleborg – firma oferująca ogumienie rolnicze i partnerzy produkujący maszyny uprawowe.

Akademia jest zatem doskonałą okazją do odwiedzin u swojego Dealera, osobistego sprawdzenia maszyn i pozyskania dopasowanej do swoich potrzeb oferty. Sprawdź Kalendarz Akademii Polowej John Deere

Źródło:farmer.pl