Nowy zestaw przełączników ProfiClick jest dostępny dla opryskiwaczy zawieszanych Amazone serii UF oraz zaczepianych UG I UX sterowanych przez terminal Amaspray+. Zestaw ProfiClick jest wyposażony w przełączniki uchylne i obrotowe pozwalające komfortowo uruchamiać funkcje belki polowej oraz układu skrętu opryskiwacza.

Na sterowniku znajdziemy obrotowe regulatory, które umożliwiają ręczną korektę nachylenia belki polowej lub zmianę ustawień skrętu kół. Zestaw przełączników ProfiClick umożliwia również proste przełączanie z automatycznego trybu kierowania na tryb ręczny. Jest to opcja przydatna szczególnie podczas cofania maszyną na końcach pola.

Sterownik ProfiClick jest stosowany w połączeniu z opcją wyposażenia składania belki polowej  Profi I. Dzięki temu zmiana wysokości, składanie (jedno- i obustronne), rozkładanie oraz zmiana nachylenia belki polowej mogą być sterowane elektrohydrauliczne przez wspólny obieg oleju. Zaletą tego rozwiązania obok prostego uruchamiania jest to, że do obsługi opryskiwacza wymagane będzie w ciągniku tylko jedno gniazdo o działaniu jednostronnym i bezciśnieniowy powrót oleju.

Sterownik ma kompaktową budowę. Wszystkie elementy obsługowe są na nim rozmieszczone ergonomicznie. Kierowca może się  całkowicie skoncentrować na jeździe.