Firma Tiggers znana z produkcji profesjonalnej techniki wałów i ugniataczy w najblizszej przyszłości uzupełni ofertę Amazone w segmencie tych urządzeń. Partnerzy handlowi i klienci Amazone będą mogli polegać na wieloletnim doświadczeniu firmy Tigges w zakresie zagęszczania gleby po orce lub głębokim spulchnianiu.

Frontpacker Tigges w barwach Amazone Amazone fot.mat.prasowe
Frontpacker Tigges w barwach Amazone Amazone fot.mat.prasowe


Bogaty asortyment wałów głęboko ugniatających podłoże firmy Tigges do stosowania z pługami jest teraz dostępny również w ofercie Amazone. Portfolio obejmuje zarówno proste wały ugniatające, na życzenie odwracalne pakery z dodatkowymi rolkami krzywkowymi dla lepszego kruszenia, jak i wały ugniatające podwójne.

Szczególnie w przypadku stosowania pługa wiosną duże znaczenie ma dobre zagęszczenie gleby, aby ograniczyć parowanie wody i optymalnie przygotować podłoże do siewu. W pługach z 3 do 6 korpusami na życzenie klienta można zastosować każdą szerokość roboczą.

Wszystkie wały ugniatające Tigges wyróżniają się niepowtarzalnym wzornictwem Amazone i tworzą z odpowiednimi pługami i siewnikami unikalną całość nie tylko pod względem technicznym, ale również wizualnym.