Wirtualny spacer 360° po świecie precyzji Amazone to swoistego rodzaju cyfrowa wystawa o ekscytującym wglądzie. Każdy może na niej zapoznać się z nowymi produktami oraz aktualnymi rozwiązaniami w technice rolniczej.

Cały przekrój oferty Amazone

Wirtualny spacer obejmuje „Active Center” grupy Amazone w Hasbergen-Gaste niedaleko Osnabrück. Zwiedzający mogą w dowolnym momencie i po dowolnej trasie wędrować po hali wystawienniczej oraz wyjść na zewnątrz.

W wirtualnej hali na przeróżne sposoby (często bardzo ciekawie) wystawiono szeroką gamę najnowocześniejszych maszyn Amazone do precyzyjnych oraz inteligentnych technologii uprawy roślin. Pośród nich są także urządzenie do zastosowań komunalnych. Maszyny można oglądać dosłownie z każdej strony, a klikając w odpowiednie punkty aktywne można uzyskać szczegółowe informacje na ich temat, dane techniczne oraz obejrzeć filmiki demonstracyjne.

Cyfrowy świat precyzji to także doskonałe narzędzie do poznawania na bieżąco nowoczesnych technologii oraz wsparcie sprzedażowe dla dilerów Amazone.

Historyczne maszyny Amazone oraz traktor Kaelble

Bardzo miłym miejscem, do którego można trafić w trakcie wirtualnego spaceru po świecie precyzji Amazone jest kącik z historycznymi maszynami niemieckiej firmy. Znajdziemy tam także mały traktorek nieznanej u nas marki Kaelble. Dopełnieniem całości jest Fan Shop z aktualnymi promocjami.

Wirtualny świat precyzji Amazone można znaleźć pod adresem amazone.net. Na chwilę obecną wszystkie informacje o maszynach dostępne są tylko w języku niemieckim lub angielskim. W dzisiejszych czasach nie powinno to jednak stanowić większego problemu.

I tak na zakończenie – byliśmy, spacerowaliśmy i potwierdzamy, że wirtualny świat precyzji Amazone to fajna, ciekawa, a co najważniejsze profesjonalnie wykonana prezentacja!