Nowa maszyna, jak twierdzą Holendrzy, została opracowana wspólnie z użytkownikami i klientami APH Group na całym świecie. Ich uwagi i sugestie zostały uwzględnione przy konstruowaniu nowej aktywnej redliniarki Baselier.

Nowa redliniarka aktywna Baselier posiada masywną ramę, której zadaniem jest wzmocnienie konstrukcji i możliwość zamontowania większej ilości opcji oraz wyposażenia dodatkowego niż w poprzednich modelach.

Płyty Mountain sadzarki Baselier posiadają plastikowe ślizgi fot.APH
Płyty Mountain sadzarki Baselier posiadają plastikowe ślizgi fot.APH

Maszyna jest wyposażona w płyty do szybkiej pracy Mountain z wkładkami z tworzywa sztucznego pozwalające na uzyskanie gładkich grzbietów redlin, zmniejszenie tarcia oraz zwiększenie prędkości pracy.

W nowej konstrukcji redliny są większe, przez co zapewniają swobodny wzrost roślinom i uzyskanie wyższych plonów. Zastosowanie płyt Mountain w niektórych warunkach glebowych umożliwia wykonanie rzędów marchwi bez konieczności montażu dodatkowych walców Diablo.

Nowy model redliniarki dostępny jest w rozstawie rzędów 75 cm, 80 cm, 85 cm i 90 cm.

Warto przypomnieć, że APH Group obecna jest głównie na rynkach w Rosji, Europie Środkowo-Wschodniej, Chinach, Turcji i Ameryce Łacińskiej. Współpracuje z uznanymi markami takimi jak: Baselier, Samon, Agricola Italiana, Dewulf, Miedema, ScanStone, Omnivent, Manter, Idrofoglia i T-L.

Na polskim rynku APH Group działa od 2007 roku i posiada własne przedstawicielstwo w Słupsku. Świadczy ono usługi dla klientów w zakresie dostawy maszyn i urządzeń do produkcji rolnej oraz odpowiada za posprzedażowy serwis i dostawę części eksploatacyjnych i zamiennych.