Wystawa PotatoEurope odbędzie się w posiadłości Rittergut Bockerode w okolicach Hanoweru, w dniach 7 i 8 września. Podobnie jak w 2018 roku marka Case IH zorganizuje praktyczne pokazy, które będą główną atrakcją targów.

Na tegorocznych targach markę będzie reprezentować ponad 30 modeli ciągników Farmall 100 C, Luxxum, Vestrum, Maxxum, Puma i Optum AFS Connect oraz kilka ładowarek teleskopowych Farmlift.

- Nasz entuzjazm związany z tymi targami nabrał w tym roku zupełnie nowego wymiaru. Musimy mieć świadomość kruchości globalnych łańcuchów dostaw i nie mam na myśli jedynie niedoboru półprzewodników z Dalekiego Wschodu. Nie tylko ciągłość dostaw produktów rolnych jest zagrożona rosnącymi kosztami czy wojną na Ukrainie. Dla nas oznacza to, że wydajność, efektywność i precyzyjna praca naszych maszyn oraz naszych rozwiązań z zakresu rolnictwa precyzyjnego są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej - podkreśla dr Daniel Fischer, szef marketingu Case IH w Niemczech.

Podobnie jak w 2018 roku marka Case IH zorganizuje praktyczne pokazy, które będą główną atrakcją targów, fot. mat. prasowe CNH
Podobnie jak w 2018 roku marka Case IH zorganizuje praktyczne pokazy, które będą główną atrakcją targów, fot. mat. prasowe CNH

To będzie piąta edycja PotatoEurope w posiadłości Rittergut Bockerode. Marka Case IH drugi raz bierze udział jako wyłączny dostawca ciągników – podobnie, jak miało to miejsce podczas podobnych wydarzeń w Belgii i Holandii.