Dni Otwarte serii Case IH Farmall: wydarzenie dedykowane nowej generacji ciągników Case IH Farmall. Podczas Dni Otwartych serii Case IH Farmall, które odbędą się w całej Polsce w autoryzowanych salonach Case IH będzie można odkryć rozwiązania, które przewyższają oczekiwania naszych klientów już od roku 1923.

Case IH Corn Demo Tour 2013 to seria pokazów dedykowana tegorocznym zbiorom kukurydzy. To co wyróżnia kombajny Case IH to przede technologia omłotu jednym rotorem Axial-Flow. W nowej generacji tych maszyn oferuje m.in. kabinę Deluxe lub w jeszcze bardziej zaawansowanej wersji Luxury.

Bardziej wydajny i bezpieczny jest również system wyładunku ziarna. Rura wyładowcza ma teraz większą przepustowość i długość aż 8,8 m. Jest ona otwierana w zakresie 95 stopni, co ma na celu poprawienie widoczności podczas rozładunku

Gwoździem programu będzie największy z dostępnych modeli w ofercie Case IH- kombajn 9230 na nowym, gąsienicowym układzie jezdnym i 12-rzędowym hederem.

Dni Otwarte serii Case IH Farmall to wydarzenie dedykowane nowej generacji ciągników Case IH Farmall. - Podczas Dni Otwartych serii Case IH Farmall, które odbędą się w całej Polsce w autoryzowanych salonach Case IH będzie można odkryć rozwiązania, które przewyższają oczekiwania naszych klientów już od roku 1923 - zachęca do udziału w spotkaniach Alicja Dominiak z Case IH.