Ciągniczki przeznaczone są do zastosowań rolniczych, ogrodniczych, sadowniczych, a także komunalnych. W ofercie znajdują się trzy modele mini traktorów dwuosiowych (są też ciągniki jednoosiowe) z napędem na tył Scout T-15, T-18 i T-25 o mocach odpowiednio 15, 18 i 20 KM.

Źródłem napędu traktorków Scout są jednocylindrowe silniki wysokoprężne chłodzone cieczą o pojemności 815 – 1115 cm3. Za przekazanie mocy odpowiada mechaniczna skrzynia biegów o liczbie przełożeń 6x2 w dwóch zakresach. Ciągniczki wyposażono w blokadę mechanizmu różnicowego tylnego mostu. Tylny jednopunktowy układ zawieszenia (istnieje możliwość zainstalowania adaptera TUZ I kategorii) zapewnia 190 kg udźwigu, a wydajność pompy hydraulicznej to 20 l/min. Ponadto maszyny posiadają WOM, regulację rozstawu osi przedniej i tylnej, ramę ochronną, regulowany fotel operatora, a także pełne oświetlenie.

Do mini traktorów Scout oferowana jest cała gama maszyn i osprzętu: pług jedno- i dwuskibowy, glebogryzarka, sadzarka do ziemniaków i czosnku, kosiarka, zgrabiarka, przyczepa, pług odśnieżny oraz odśnieżarka wirnikowa.

Traktorki Scout pochodzą z Chin,  a ich montaż odbywa się w Rosji.

W ofercie Scout Eurotrade znajduje się również model T-224 z napędem na cztery koła i silnikiem o mocy 22 KM. Jest to już jednak typowy ciągnik rolniczy, a jego cena startuje od 21 990 zł netto.