Przez lata kolorem, który z daleka informował nas, że mamy do czynienia z ciągnikiem Deutz-Fahr był charakterystyczny odcień zieleni. Wymagający klient mógł również postawić na wersję Warrior, która wyróżniała się czarnym lakierem.

Trzeba przyznać, że czerń wyjątkowo dobrze pasowała do agresywnie narysowanych kształtów zewnętrznych traktorów Deutz-Fahr. Doszło nawet do tego, że na licznych imprezach targowych stanowiska tego niemieckiego producenta zdominowane były przez ciągniki w kolorze czarnym.

Ciągniki Deutz-Fahr w wersji Warrior przyzwyczaiły nas do czarnego koloru lakieru. Od teraz ma się to zmienić fot. Tomasz Kuchta
Ciągniki Deutz-Fahr w wersji Warrior przyzwyczaiły nas do czarnego koloru lakieru. Od teraz ma się to zmienić fot. Tomasz Kuchta

Deutz-Fahr Warrior - 4 kolory do wyboru

Z informacji przekazanych przez producenta wynika, że od teraz klienci, którzy zdecydują na modele ciągników od 6190 TTV do 8280 TTV, w ramach wersji Warrior będą mogli postawić na jeden spośród czterech nowych kolorów. Do wyboru będą dostępne następujące kolory: czarny matowy, zielony matowy, czarny oraz zielony java green.

Co ważne, specjalna wersja ciągników Warrior to nie tylko inny od standardowego kolor, ale także bogatsze wyposażenie, w skład którego wchodzi m.in. automatyczna klimatyzacja, pakiet reflektorów LED, komfortowy fotel Warrior, czy chociażby osłona wydechu ze stali nierdzewnej.

Który spośród nowych kolorów Waszym zdaniem najbardziej pasuje do ciągników Deutz-Fahr Warrior? Dajcie znać w komentarzach!