Oferta promocyjna obejmuje już ciągniki Agrokid o mocy 50 KM; kosztują one 89 tys. zł w pełnym wyposażeniu obejmującym m.in. klimatyzację.

– Dalej wchodzimy w ciągniki rolnicze; bardzo popularny następca Agroluxa, czyli seria 4E – ze 102 tys. zł netto tniemy cenę na 93 tys. zł za model o mocy 75 KM, z kolei model 84-konny kosztuje 98 tys. zł zamiast 107 tys. zł. – mówi Stanisław Gozdek – dyrektor handlowy w SDF Polska.

– Jeżeli chodzi o ciągniki o wyższych mocach, mamy tutaj hit sprzedaży tego roku: model 5110G, który, jeżeli chodzi o kategorię homologacyjną jest w kategorii T2, a więc jest pozbawiony skomplikowanych układów dopalania spalin; nie ma filtra DPF, układu z AdBlue a jedynie katalizator DOC. Tegoroczną ofertę specjalną zaczęliśmy od 162 tys. zł za w pełni wyposażony ciągnik m.in. z siłownikami wspomagającymi i klimatyzacją. Modele w tej cenie co prawda już się skończyły, ale kontynuujemy promocję z ceną 167 tys. zł netto. Ciągnik, jeśli chodzi o sprzedaż, pobił całą konkurencję w tej klasie mocy, z czego jesteśmy bardzo dumni. Liczymy na to, że model ten nadal będzie napędzał sprzedaż marki – kontynuuje.

 Specjalna oferta dotyczy także modelu 6130; w tej chwili ciągnik ten wyposażony m.in. w szerokie ogumienie i amortyzowaną oś kosztuje 260 tys. zł.

 – Do końca roku jest naprawdę dobry czas na Deutz-Fahra; to wszystko są limitowane oferty. Koncern zadecydował, że już w listopadzie będzie podwyżka cen, jednak wszyscy, którzy zdecydują się na zakup do końca roku, mogą jeszcze skorzystać z oferty promocyjnej – informuje Stanisław Gozdek.

Dodatkowo, żeby ułatwić zakupy, SDF Polska proponuje program finansowania 0 proc. Nie jest to zupełnie 0 proc.; faktycznie w ramach finansowania nie ma odsetek, jednak pojawia się koszt kredytu, ok. 1,25 proc. rocznie. Finansowanie może odbywać się z 10-procentowym wkładem własnym i ratami co pół roku do 5. lat.