Spółka Master Agro z Olsztyna, znana dotychczas jako dostawca na rynek ciągników rolniczych Hattat oraz maszyn rolniczych Mazzotti i Zitech, wprowadza na nasz rynek kolejną nowość – markę Zoomlion.

Ciągniki Zoomlion wraz z innymi maszynami tego producenta można było oglądać na ubiegłorocznej wystawie Agritechnica w Hanowerze, gdzie przykuwały uwagę ciekawą stylistyką i szerokim asortymentem (ciągniki od 25 do 210 KM mocy).

Czytaj więcej:  Zoomlion – dalekowschodnie ciągniki na Agritechnice

- Pierwsze dostawy Zoomlion na polski rynek obejmują modele małych mocy 25 i 50 KM,  w wersjach z kabiną komfortową lub z ramą ochronną. Ciągniki ze względu na dobre parametry techniczne, znajdą zastosowanie w rolnictwie, w gospodarstwach warzywniczych, sadownictwie jak również w firmach zajmujących się utrzymaniem dróg i ulic oraz pielęgnacją zieleni – podaje firma Master Agro.

Projekt prowadzony jest wraz ze Spółką Invest Mot, pełniącą rolę wyłącznego importera Zoomlion w Polsce. Dystrybutorem ciągników Zoomlion na terytorium całego kraju jest  Master Agro. Bezpośrednią sprzedażą i  serwisem ciągników oraz zaopatrzeniem w części i akcesoria Zoomlion zajmować się będą powołane przez Master Agro autoryzowane punkty dealerskie.