Zgodnie z danymi rejestracyjnymi w zeszłym roku firma Claas w Polsce sprzedała 501 ciągników rolniczych. Największy udział wśród nowych maszyn miał model Arion 620, na którego zakup zdecydowało się 61 klientów.

W ciągniku Arion 620 pracuje 6-cylindrowa jednostka napędowa John Deere DPS o pojemności 6,8 l. Ciągnik dysponuje mocą nominalną 150 KM i w standardzie jest wyposażony w przekładnię Hexaschift 24/24.

- Arion to najbardziej komfortowy, seryjny ciągnik oferowany w tym segmencie mocy i z pewnością to zapewniło mu zeszłoroczny sukces na rynku - mówi Emil Kaźmierczak, specjalista ds. produktu Claas Polska. 

Seryjne wyposażenie tego modelu ciągnika obejmuje: niezależną amortyzację osi przedniej z możliwością jej wyłączania, kabinę amortyzowaną 4 punktowo, pełną automatykę skrzyni biegów ze wszystkimi 24 przełożeniami zmienianymi automatycznie oraz złącza hydrauliki z dźwigniami luzującymi ciśnienie z węży . W kabinie ciągnika seryjnie jest montowana klimatyzacja, pneumatycznie amortyzowany fotel z podłokietnikiem oraz chłodzony schowek o dużej pojemności.

Jak mówi Łukasz Lewandowski z firmy Agro-Land, która jest dealerem marki Claas, wysoka popularność modelu 620 wynika również z szerokich możliwości konfiguracyjnych maszyn tej serii. Arion 620 jest dostępny w 3 wersjach wyposażenia: CIS, CEBIS i CMATIC, a  lista wyposażenia opcjonalnego ciągnika jest bardzo długa i obejmuje m.in. systemy prowadzenia automatycznego z dokładnością do 2 cm. 

Krzysztof Zdziarski z firmy Świerkot mówi z kolei o tym, że modelem Arion 620 w zeszłym roku interesowali się szczególnie rolnicy, którzy poszukując maszyny, do roli głównego ciągnika w gospodarstwie, skłaniali się raczej do mniejszych maszyn 6-cylindrowych, aniżeli ich 4-cylindowych "odpowiedników". Arion 620 jest właśnie najmniejszym, 6-cylindrowym przedstawicielem rodziny ciągników Claas.