- Rolnictwo przechodzi znaczącą transformację technologiczną, a firma CNH Industrial chce przyciągnąć rzeszę utalentowanych inżynierów i profesjonalistów zajmujących się cyfryzacją, którzy będą kształtować naszą przyszłość w tym zakresie. Nasze nowe centrum w Scottsdale będzie atrakcyjnym, dynamicznym i innowacyjnym miejscem pracy, w którym przyspieszymy postęp w innowacjach cyfrowych, automatyzacji i rozwiązaniach autonomicznych — powiedział Kevin Barr, dyrektor ds. zasobów ludzkich w CNH Industrial.

Nowy pracownik Raven w Scottsdale wydaje się być zadowolony z pracy, fot. mat. prasowe
Nowy pracownik Raven w Scottsdale wydaje się być zadowolony z pracy, fot. mat. prasowe

Oprócz nowej lokalizacji w Scottsdale, CNH Industrial zamierza również zainwestować w rozbudowę istniejącego Kampusu Innowacji Raven w Baltic w Dakocie Południowej.

Zobacz preferencyjne warunki ofert finansowania maszyn!

Modernizacje obiektu zapewnią więcej miejsca i zasobów do projektowania, testowania i badań. CNH ma nadzieje, że inwestycje w Scottsdale i Baltic powiększą popyt na innowacyjne rozwiązania oraz dalszą integrację technologii Raven i rozwój marek Case IH oraz New Holland Agriculture.

Miejsca te uzupełniają obecny zasięg CNH Industrial w Arizonie. Koncern jest obecny w pobliskim ośrodku badawczo-rozwojowym w Casa Grande oraz na terenach doświadczalnych w Maricopa.