Podczas pokazów zaprezentowane zostały nowości marki New Holland jak: kombajn z serii TC, czy ciągnik z serii T4, a także prasy rolujące zmiennokomorową: New Holland RB 150 oraz stałokomorową New Holland Orkel 125.

Ponadto można było zobaczyć i porównać w pracy, a także podczas jazdy próbnej ciągniki i kombajny zbożowe marki New Holland oraz maszyny uprawowe marek Poettinger i Krukowiak.

Pokazy zorganizowane były przez New Holland i firmę Adler Agro z Białegostoku. Na Demo Tour w Rybołach przybyło ponad 300 osób.

Oprócz pokazów maszyn rolniczych zwiedzający mieli okazję zapoznania się z gamą produktów firm nasiennych, nawozowych i chemicznych, a także wymianą poglądów i doświadczeń z gronem podlaskich rolników.

Firma Adler Agro zajmuje się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych takich marek jak: New Holland, Poettinger, Weidemann, Pichon oraz środków do produkcji rolnej (nawozy, środki ochrony roślin, folie kiszonkarskie, materiał siewny zbóż i rzepaku oraz kukurydzy). Od kilku lat zajmuje się również skupem i sprzedażą zbóż.