Stoisko Grupy SDF na kieleckich targach przyciągało zwiedzających przede wszystkim nietuzinkowym designem czarnych traktorów serii 7 i 9. To maszyny w limitowanej wersji Warrior (z ang. wojownik), których cechą specyficzną jest nie tylko czarny lakier i chromowane dodatki dodające bojowego i zarazem szykownego charakteru, ale również wyposażenie z "górnej półki".

Maszyny jeszcze lepiej wypadały w bliższym kontakcie, kiedy na szybach i tabliczkach ze specyfikacją można było przeczytać o rabatach. Największa obniżka dotyczy maszyn z dużej serii 7. Tutaj Deutz-Fahr 7250 TTV, a więc traktor o mocy 250 KM wyposażony w przekładnię bezstopniową, został przeceniony o 71 tys. zł netto. Tym sposobem wyjściowa cena została obniżona do poziomu 462 tys, zł netto.

Atrakcyjne rabaty są także na mniejsze maszyny. Przykładowo w serii 6, 160-konny Agrotron kosztuje mniej o ponad 60 tys. zł. W niższych seriach można spotkać nie mniej spektakularne promocje, z rabatami cenowymi proporcjonalnie dopasowanymi do nominalnych cen danych modeli. 

Promocje są ograniczone czasowo - niektóre przecenione modele trzeba zamówić do 20 marca. Czasu pozostało więc niewiele...