Nagroda German Design Award to międzynarodowe wyróżnienie przyznawane najlepszym projektantom i firmom. Nagroda przyznawana jest dorocznie produktom lub projektom, które reprezentują najlepsze trendy w zakresie designu. Marka Deutz-Fahr otrzymała ją w kategorii „transport i przestrzeń publiczna".

Ciągniki Deutz-Fahr serii 6 wyróżniają się nie tylko pod kątem wyglądu, ale również wykorzystania najnowszych technologii i szerokiej możliwości konfiguracji. Z kolei w kabinie MaxiVision uwagę zwraca wysoki komfort, intuicja sterowaia, wielofunkcyjny podłokietnik i świetna jakość materiałów.

German Design Award marce jest pierwszą tego rodzaju nagrodą przyznanej w ostatnim czasie marce Deutz-Fahr. Styl nowych modeli Deutz-Fahr został opracowany we współpracy z biurem projektowym Giugiaro Design.

W 2014 r. organizacja German Design Council będzie obchodziła 60-tą rocznicę powstania. Zdobycie nagrody German Design Award oznacza, że marka Deutz-Fahr dołącza do grona firm uhonorowanych nagrodą z ponad 60-letnią historią.