Nowe traktory marki Case IH można było zobaczyć podczas targów Agro Show 2022. Była ich to nie tylko polska, ale i europejska premiera. W ten sposób przedstawiciele marki chcieli pokazać, jak ważny jest dla nich polski rynek - maszyny wpisują się w segment ciągników z najczęściej wybieranego zakresu mocy - ok. 100 KM. 

 

Już podczas targów było widać duże zainteresowanie nowymi ciągnikami. Farmall A i Farmall C były centralnie eksponowane na stoisku przedstawiciela Case IH. Jakie największe zmiany zaszły w tych popularnych ciągnikach? Tego dowiecie się z filmu.

Pierwsze egzemplarze Farmalli pojawią się u dealerów jeszcze w bieżącym roku. Będą to modele Farmall 90A i Farmall 100A.

Farmall A i Farmall C - gwarancja nawet na 5 lat

Oprócz zmian technicznych, producent wprowadził też nowe usługi posprzedażowe, w tym przede wszystkim możliwość przedłużenia gwarancji nawet 5 lat.

- Jako jedna z nielicznych marek na rynku oferujemy możliwość przedłużenia fabrycznej gwarancji nawet na okres 5 lat. Jest to niezmiernie istotne. W tych czasach pozwala klientowi spać spokojnie - powiedział Tomasz Dembiński, menadżer ds. marketingu w marce Case IH.

Aby skorzystać z gwarancji, właściciel ciągnika musi zgłosić się do dealera w ciągu 12 miesięcy od zakupu ciągnika (w czasie trwania standardowej gwarancji) i za określoną kwotę przedłużyć gwarancję na dany okres czasu. Przedstawiciele marki podkreślają przy tym, że jest to gwarancja fabryczna świadczona przez producenta maszyny i naprawy są dokonywane tak jak w bazowym okresie gwarancji - bez wpłaty własnej.

Więcej nt nowoczesnych maszyn i technologii na konferencji Narodowe Wyzwania w Rolnictwie 2022, już 27 października w Jachrance.