Najwazniejszym produktem finansowania fabrycznego Farmtrac jest kredyt 1,99 proc. z prowizją 0zł, który ma być najkorzystniejszym sposobem na zakup ciągnika Farmtrac. Inną opcją jest jest możliwość zakupu ciągnika w kredycie 50/50, ze spłatą 3x33 proc lub 4x25 proc.Dopełnieniem oferty jest „tradycyjny" kredyt" z wpłatą początkową już od 20 proc. wartości ciągnika.

Za najważniejsze zalety finansowania fabrycznego producent ciągników z Mrągowa podaje m.in. raty roczne - najwygodniejszy sposób spłaty, ponadto istnieje możliwość spłaty w ratach miesięcznych i kwartalnych, brak zaświadczeń i cesji na dotacje, a zabezpieczeniem kredytu jest wyłącznie ciągnik.

Atutem finansowania ma być również ograniczona do minimum ilość niezbędnych dokumentów potrzebnych do uzyskania kredytu. Dzięki temu wstępna decyzja o przyznaniu kredytu jest podejmowana na miejscu, natomiast decyzja ostateczna jest znana w ciągu 48 godzin. Dla wygody klientów przedstawiciele odbierają dokumenty bezpośrednio z domu klienta.

Uzupełnieniem oferty finansowej jest promocja „ Z Farmtrac 6 miesięcy tankowania gratis" (promocji nie można łączyć). Kupując dowolny ciągnik Farmtrac, otrzymujemy prezent od producenta w postaci karty paliwowej zasilonej kwotą do 6000 zł - wartość bonu zależy od kupionego modelu ciągnika.