Tradycyjnie już John Deere zachęca do przedsezonowych zakupów maszyn. Przed żniwami chętnych na kombajny i prasy jest najwięcej, a czasu na decyzję niewiele. Dlatego firma zachęca wszystkich planujących kupno maszyn żniwnych do rozmów z dealerami już teraz. Na zakupach w jesienno-zimowym okresie można uzyskać większe rabaty i mieć pewność, że zamówiony produkt z wymaganym wyposażeniem będzie na czas.

Oprócz zachęt do przedsezonowych zakupów firma oferuje kupującym promocję ze wsparciem walutowym. A można na niej zyskać sporo, ponieważ wiele maszyn jest sprzedawanych po kursie euro wynoszącym 3,7 zł (dopłata do euro wynosi 50 gr). Oferta dotyczy ciągników 5R (w wersji Comfort), 6030, 6030 i 7030 Premium, 7030, 8R i 8RT.

Korzystny, choć objęty mniejszą dopłatą, jest zakup ładowaczy czołowych, kombajnów i pras zwijających. Tu podstawą do obliczenia rabatu jest kurs 3,90/ Euro, a dopłata jest gwarantowana w wysokości 20 gr do faktycznego kursu 4,10 zł (jeśli kurs jest wyższy, dodaje się różnicę).

Jeśli ktoś planuje zakup maszyn John Deere, to warto się pospieszyć, bo promocja trwa do 16 grudnia lub wyczerpania zapasów maszyn objętych dofinansowaniem.

Zródło: farmer.pl