Firma Hydro-masz ma w swojej ofercie sprzęt rolniczy m.in. takich marek jak: Kuhn, Samasz, Joskin, Krone, Sipma, Mandam, McCormick, Farmtrac, TYM. Topową maszyną wśród ciągników jest dystrybuowany od dwóch lat austriacki Lindner.


Na rodzimym rynku i na większości rynków europejskich ciągniki Lindner są dedykowane przede wszystkim dla rolników prowadzących gospodarstwa oparte na produkcji zielonek oraz gospodarujących na terenach górzystych. Do tego predysponuje je specyficzna konstrukcja: szerszy rozstaw kół i nisko umiejscowiony środek ciężkości.

- Marka Lindner cieszy się cały czas dużym zainteresowaniem ze strony rolników. Oczywiście nie przekłada się to jeszcze na konkretne efekty rynkowe, ale zarówno my, jak i producent, jesteśmy bardzo zadowoleni, że w ciągu niecałych dwóch lat udało się na bardzo konkurencyjnym rynku wypromować całkowicie nową dla Polaków markę. Ciągniki Lindner wyróżniają się jakością wykonania i solidnością zastosowanych materiałów - mówi Zygmunt Sęcerski, szef Hydro-Maszu.

Według szefa Hydro-Maszu, firmie nie zależy aby marka była produktem masowym, a wolumen sprzedaży musi odzwierciedlać pewną elitarność tej marki.

- Nasze plany sprzedażowe sięgają 20-30 sztuk rocznie, ale ten cel chcemy osiągnąć w ciągu 2-3 lat - mówi Sęcerski.

Na Agro-Show 2013 firma zaprezentuje pełną gamę ciągników TYM i Lindner. Po raz pierwszy na wystawie wystąpią modele Lindnera: Geotrac 84 ep oraz Geotrac 134 ep - najmocniejszy ciągnik tej marki.

Dodatkowo pokazana zostanie gama sprzętu uzupełniającego do ciągników TYM - nowe modele ładowaczy czołowych Pomarol i AgroMasz. Na wystawie zadebiutują także małe ciągniki TYM: T273(27 KM) i T293 (29 KM).