W zlokalizowanym przy szosie Warszawa – Poznań nowym Oddziale sprzedawane będą produkty nie tylko firmy John Deer, ale także również innych jak Kuhn, Vaderstad, Joskin, Unia Group, Sipma, Meprozet i wielu innych. Firma ROL-BRAT jest autoryzowanym dealerem największych producentów maszyn rolniczych z kraju i zagranicy. Ofertę handlową tworzą produkty pochodzące z około 40 fabryk.

Wybudowany od podstaw budynek spełnia wszystkie wymogi jakie firma John Deer stawia swoim dealerom. Znajduje się w nim przestronny salon handlowy, hala wystawiennicza, stoisko z częściami zamiennymi i dział serwisowy. Ponieważ wielu klientów przyjeżdżało wcześniej z żoną i dziećmi, pomyślano także o przytulnym kąciku dla nich.

Oddział w Bramkach, jest pierwszym punktem po lewej stronie Wisły. Do tej pory firma ROL-BRAT działała w rejonie Przasnysza i Ciechanowa. Jak sama nazwa wskazuje firma ROL-BRAT jest firmą rodzinną. Powstała w 1982 roku w Żabinie Kaniewskim. Założycielami, właścicielami i prezesami są bracia – Sławomir i Wiesław Załęscy.