Zbliżający się wielkimi krokami sezon wymaga pełnego przygotowania do intensywnych prac polowych. Zwłaszcza po tak niekorzystnej dla upraw zimie, trzeba na nowo uprawić i zasiać wiele pól. Dla wielu rolników, którzy planowali zakup ciągnika w tym roku powyższa sytuacja ma decydujący wpływ na przyspieszenie decyzji o zakupie. John Deere wychodzi temu naprzeciw dając okazją do poznania w szczegółach szerokiej oferty ciągników podczas Drzwi Otwartych u Dealerów.

Podczas cyklu spotkań Klienci będą mogli w komfortowych warunkach poznać w detalach rozwiązania techniczne ciągników o mocy do 130 KM i korzyści wynikające z ich wykorzystania. U wielu dealerów będzie także możliwość przetestowania wybranych maszyn. Podczas spotkań obecni będą użytkownicy maszyn, od których będzie można uzyskać obiektywne opinie i potwierdzić korzyści przedstawiane przez specjalistów.

Rok bieżący jest dla firmy John Deere wyjątkowy, ponieważ obchodzi ona 175-lecie istnienia. Dlatego Drzwi Otwarte będą także okazją do przedstawienia fascynującej historii marki, która wspiera rolników od pokoleń. Z okazji jubileuszu dla Klientów przygotowane zostały atrakcyjne promocje, które zostaną ogłoszone podczas tego cyklu spotkań. Kalendarz spotkań jest rozłożony tak, aby Klienci mogli wybrać dogodny termin od 19 marca do 13 kwietnia.

Przygotowania Dealerów John Deere do cyklu Drzwi Otwartych trwały od tygodni. Dlatego mają one zaowocować doskonałym przygotowaniem w zakresie szybkiej dostępności maszyn, co ma ogromne znaczenie tej wiosny.
 
Podsumowując, rolnicy odwiedzający dealera John Deere podczas Drzwi Otwartych:
- poznają w szczegółach korzyści wynikające z zalet maszyn John Deere,
- skorzystają z jubileuszowych promocji,
- zapoznają się z fascynująca 175 letnią historią John Deere,
- wykorzystają dostępność maszyny przed sezonem.

Sprawdź terminarz imprez (poniżej).