– System John Deere Operation Center pozwala użytkownikom zbierać bardzo duże ilości danych, które następnie jest w stanie przekuć na strategiczne decyzje, a co za tym idzie rzeczywiste wyniki ekonomiczne – przekonują specjaliści z John Deere.

Podczas pokazu zorganizowanego przy okazji prezentacji nowych ciągników John Deere 6R mieliśmy okazję zobaczyć, jak wygląda komunikacja pomiędzy "biurem" a operatorem i prowadzoną przez niego maszyną – w tym przypadku ciągnikiem John Deere 6R155 z opryskiwaczem R975i.

Z pomocą platformy Operation Center operator ciągnika z opryskiwaczem otrzymał zdalnie plik (zapisany w "chmurze") z pełnymi danymi dotyczącymi potrzeby wykonania pracy (działka, obręby na działce, rodzaj środka) jak również dane ustawienia maszyny.

Rozwiń swoje gospodarstwo dzięki kredytowi dla rolników!

Dzięki systemowi telematycznemu JDLink, w który był wyposażony ciągnik, osoba będąca w gospodarstwie lub w biurze ma również podgląd na lokalizację maszyny, godziny wykonania pracy, kody błędów, zdalną diagnostykę za pomocą Service Advisor Remote, a nawet wykrywanie potencjalnych usterek za pomocą usługi Expert Alerts.