Ogłoszona w czerwcu 2014 r. akcja promocyjna związana z wydłużeniem okresu gwarancyjnego maszyn Joskin z roku do 3 lat, początkowo miała obejmować maszyny zakupione od 1 czerwca do 31 grudnia 2014 r. Dziś wiemy, że belgijski producent zdecydował się na wydłużenie okresu promocji gwarancyjnej, którą objęte będą maszyny zakupione również po wspomnianym okresie.

- Nasza akcja promocyjna na maszyny Joskin została wydłużona "do odwołania" -  mówi Adam Chmurak, doradca ds. technicznych Joskin Polska.

Wydłużona gwarancja obejmuje wszystkie maszyny marki Joskin zakupione od 1 czerwca 2014 roku. Klienci, którzy zdecydują się na zakup maszyn Joskin nie ponoszą z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat, ani nie muszą wypełniać dodatkowych dokumentów. Warunki korzystania z wydłużonej gwarancji są takie same jak przy standardowej.

Przedłużona gwarancja obejmuje: rok na części i montaż maszyny oraz dodatkowe 2 lata na same części.

- Chcąc podkreślić niezawodność swoich maszyn firma Joskin, z okazji 45-lecia powstania firmy i 30-lecia uruchomienia produkcji, wprowadziła wydłużoną gwarancję na swoje produkty. Akcja została wprowadzona nie tylko na polskim rynku, a na wszystkich rynkach, gdzie oferowane są maszyny marki Joskin - podsumowuje Chmurak.