Jak informuje firma Joskin, wprowadzony na rynek w styczniu 2019 r. program produkcji seryjnej „Advantage” nadal się rozwija, głównie dzięki regularnemu wprowadzaniu nowych serii i modeli maszyn. Daje to wszystkim użytkownikom możliwość zakupu wysokowydajnego, doskonale wyposażonego sprzętu w cenie produktu standardowego.

Przypomnijmy - dzięki programowi „Advantage” firma Joskin chciała udowodnić, że można produkować wysokiej jakości, dobrze wyposażony sprzęt, tak że nie rzutuje to na jego cenę. Jak to możliwe?

Produkcja tych samy serii obniża koszty

Aby to osiągnąć, firma ukierunkowała się na proces produkcji seryjnej, który wcześniej nie był stosowany w branży przyczep rolniczych. Maszyny „Advantage” są montowane na specjalnych liniach produkcyjnych, gdzie wytwarza się je w identycznych seriach, co pozwala firmie uzyskać znaczne oszczędności (tańsze surowce, bardziej wydajna produkcja, zwiększona wydajność automatycznych maszyn produkcyjnych).

Na stronie internetowej programu Advantage dostępnych jest ok. 100 pozycji maszyn, fot. Joskin
Na stronie internetowej programu Advantage dostępnych jest ok. 100 pozycji maszyn, fot. Joskin

W ciągu trzech lat fabrykę Joskin opuściło ponad 4 tys. maszyn „Advantage”. Liczba ta pokazuje, że zainteresowanie użytkowników sprzętem produkowanym seryjnie jest duże i potwierdza, że ten program ma przyszłość.

 Jaki sprzęt w atrakcyjnych cenach?

Oferta maszyn „Advantage” powiększa się dzięki seryjnej produkcji nowych rodzajów i modeli sprzętu. Firma dodaje nowe pozycje. Począwszy od przyczepy uniwersalnej Drakkar, po wóz asenizacyjny Volumetra, rozrzutnik obornika Tornado, wywrotkę budowlaną Trans-KTP, wywrotkę rolniczą Trans-CAP i spulchniarkę łąkową Scariflex. W sumie jest ok. dziesięciu modeli w wersji „Advantage” stworzonych w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Najnowszymi przykładami są przyczepy Wago i rozrzutniki obornika Ferti-Space 2.

 Sto pozycji przez Internet

Chcąc być jak najbliżej klientów i mając na uwadze różnego rodzaju obostrzenia, firma Joskin stworzyła stronę internetową w całości poświęconą ofercie „Advantage”. Prezentowana jest tam szeroka gama maszyn (ponad 100 pozycji), w tym większość produkcji firmy Joskin, a wśród nich klasyki, które rozsławiły markę: wozy asenizacyjne, aplikatory, wywrotki, rozrzutniki, przyczepy na bele itd.

Przyczepa do transportu bel Joskin Wago, fot.kh
Przyczepa do transportu bel Joskin Wago, fot.kh

Nowa strona, dostępna w dowolnym czasie i miejscu, zapewnia szybki dostęp do wszystkich oferowanych pojazdów i narzędzi. Aby korzystanie ze strony było jeszcze przyjemniejsze, dodano filtry umożliwiające bezpośrednie znalezienie maszyny dostosowanej do potrzeb klienta (seria, liczba osi, ładowność, szerokość robocza itp.). Znajdują się tam również kluczowe informacje, takie jak jej atuty, standardowe i specjalne wyposażenie, cena katalogowa i zdjęcia - ma to zapewnić kupującemu jak najszerszą wiedzę o produkcie i stworzyć mu jak najlepsze warunki do podjęcia decyzji. Następnie może on skontaktować się z wybranym dilerem firmy Joskin w celu zadania dodatkowych pytań lub sfinalizowania transakcji.