Przedstawiciele Joskina tłumaczą, że w związku z ciężką sytuacją w branży rolniczej spowodowanej różnymi czynnikami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi, takimi jak  chociażby opóźnienia w wypłacie dopłat bezpośrednich, wydłużające się nabory na nowy PROW czy niskie ceny mleka, firma chce w tym trudnym czasie wspomóc rolników. 

Program wspierania rolników 700+ oraz 1000+ ma na celu ułatwienie dostępu do nowych maszyn w dobrej cenie i dotyczy maszyn transportowych produkcji Joskin.

W zależności od rodzaju maszyny można dostać rabat w wysokości 700 lub 1000 zł netto za każdy m3 przestrzeni ładunkowej. Przy zakupie przyczep możemy otrzymać wspomniane 700 zł upustu za m3 przestrzeni ładunkowej i przy największych maszynach zyskać do 32,9 tys. zł netto.

Kupując natomiast rozrzutnik lub wóz asenizacyjny można liczyć na 1000 zł netto rabatu za każdy m3 powierzchni ładunkowej. W wypadku największych rozrzutników da to kwotę 25 tys. zł netto oszczędności a przy beczkach asenizacyjnych o największej pojemności 32 tys. zł netto.

Promocja na wspomniane maszyny obowiązuje do 30 czerwca br.