Na ten moment internetowa konfiguracja maszyn obejmuje gamę bron spulchniających oraz przyczep do bydła. W ramach tej pierwszej grupy mamy do wyboru 42 dostępne modele, a w przypadku przyczep do bydła 10 modeli – wybór zatem jest spory.

Intuicyjny konfigurator

Konfiguracja wybranej maszyny jest bardzo prosta i na każdym z etapów jej wykonywania zainteresowany jest na bieżąco informowany o cenie maszyny, jej specyfikacji, jak również o możliwościach wyposażenia opcjonalnego. Każda z opcji jest dodatkowo opisana, ukazana na zdjęciu bądź rysunku oraz wyceniona. Dzięki temu w czasie rzeczywistym wiemy, czy stać nas na dany element wyposażenia.

Na ten moment internetowa konfiguracja maszyn obejmuje gamę bron spulchniających oraz przyczep do bydła fot. mat. prasowe
Na ten moment internetowa konfiguracja maszyn obejmuje gamę bron spulchniających oraz przyczep do bydła fot. mat. prasowe

Zakończoną konfigurację możemy zapisać w formacie PDF i wydrukować, lub przesłać w formie elektronicznej do dealera. Co ważne, cena wynikająca z konfiguracji jest wartością katalogową, od której przysługuje rabat ustalany na etapie negocjacji ze sprzedawcą.

Trzeba przyznać, iż jest to bardzo wygodne rozwiązanie umożliwiające zapoznanie się z ofertą producenta bez wychodzenia z domu. Mamy nadzieję iż niebawem taka praktyka stanie się standardem w branży.

Jak udało nam się dowiedzieć, Joskin pracuje w tej chwili nad tym, aby w niedalekiej przyszłości rozszerzyć internetowy konfigurator o kolejne modele maszyn.